מערכות אבטחה

לרשותו של הצרכן הפרטי או העסקי עומד היום מבחר עצום של מערכות אבטחה מתקדמות. בזכות הטכנולוגיה פורצת הדרך בתחום, היצרנים הצליחו להוזיל באופן ניכר את עלויות המוצרים ולהכניס את מערכות האבטחה כמעט לכל בית ולכל עסק, אך זה לא הכל: מערכות אבטחה מותקנות היום גם במרחבים ציבוריים ואפילו בגני ילדים – הרי מטרתן להגן לא רק על הרכוש אלא גם על חיי אדם. כל אלה מתקיימים כמובן בתנאי שמערכת האבטחה הותאמה על ידי איש מקצוע אמין ומקצועי, לצרכים הספציפיים של הבית או העסק. השוק רווי במוצרים שונים, וכמו בכל רכישה אחרת, גם רכישת מערכות אבטחה חייבת להיות מושכלת.

מצלמות IP

מצלמות IP הן המצלמות הפופולאריות ביותר כיום בענף מערכות האבטחה. אלה הן המצלמות מהדור החדש המשדרות את המידע המצולם באמצעות פרוטוקול אינטרנט (Internet Protocol), דבר שמאפשר צפיה במידע מכל מחשב בעל חיבור לרשת ואפילו מסמארטפון. במקומות רבים, ובצדק, מצלמות IP החליפו את מצלמות האנלוגיות במעגל סגור, בזכות העובדה שהן מעניקות לבעליהן שליטה טובה הרבה יותר על המתרחש. בין יתרונותיהן הבולטים של מצלמות IP:

  • צילום ברזולוציה גבוהה המאפשרת "זום בזמן אמת ובהקלטה"
  • איכות גבוהה של תמונה ושידור
  • צפייה מכל מחשב או טלפון חכם

מערכת exacqvision

לצד הפיתוח המואץ של מצלמות IP והביקוש הגובר אליהן, לרשותם של הצרכנים עומדות גם מערכות מתקדמות המאפשרות הקלטת מצלמות IP. מערכת exacqvision היא המילה האחרונה בתחום. מערכת exacqvision מאפשרת הקלטת מצלמות IP של יצרני מצלמות מובילים כמו Samsung , Axis , UDP Technology , HIK Vision  Vivotek , D-Link. למעשה, מדובר בשרת וידאו המשלב טכנולוגיה אנלוגית מסורתית עם טכנולוגיית רשתות מתקדמת. מבין יתרונותיה של מערכת exacqvision:

  • קבלת התרעה על אירועים חריגים גם כאשר הדיסק הקשיח של המערכת נופל
  • לכל שרת ניתן לחבר לפחות 40 מצלמות: 16 כניסות אנלוגיות ועוד 24 כניסות למצלמות IP
  • ממשק משתמש אינטואיטיבי
  • קל לתפעול עם תצוגה גרפית נגישה
  • תכונות מיפוי רבות

custom_video_wall

אל תתפשרו על הבטחון שלכם

מערכות אבטחה הפכו בשנים האחרונות לחלק אינטגראלי מחיינו. הטכנולוגיה לא רק הציפה את השוק בשלל מוצרים מתקדמים ויעילים, אלא בעיקר הוזילה אותם והפכה אותם להרבה יותר נגישים לכל כיס. אך כמו בכל תחום אחר, גם כאן, אסור להתפתות למחיר נמוך מדי וכדאי לשים דגש על האיכות והאמינות.