כך תתנו לחניון לנהל את עצמו בעזרת מערכות מתקדמות

ניהול חניונים

MYPARK ככה תתנו לחניון לנהל את עצמו

זמן חיפוש ארוך למציאת חנייה? תור ביציאה מהחניון? מקומות לא מנוצלים? מתקדמים לניהול טכנולוגי נכון וחכם כדי שבחניון שלכם כולם יבואו על מקומם, כמו חלום.

יתרונות ניהול חכם בחניונים הם אמנם ברורים אך כדי למנוע הפסדים מיותרים, חשוב לבחור פתרון הוליסטי שהוא גם מתקדם ויעיל וגם פשוט ונוח לתפעול. MYPARK מבית 'טופ ליין מערכות אבטחה' נותן פתרון כולל לניהול חניונים מכל הסוגים, עם 4 מודולים משלימים:

  1. מודול חנייה בתשלום – בקרת תשלום באמצעות זיהוי לוחית הרישוי ופתיחת מחסום אוטומטי למנויים, ושאר החונים מדפיסים כרטיס כניסה לתשלום במכונה או ביציאה מהחניון.
  2. מודול ניהול חניון – מתן אישורי כניסה ויציאה בעזרת מערכת מתקדמת, מצלמת LPR, שמזהה את מספר לוחית הרישוי ומאפשרת או מונעת את גישת הרכב באופן אוטומטי.
  3. מודול LPR עצמאי – מצלמת LPR המותקנת עצמאית ללא צורך במחשב וכבילה באתר ומחוברת לקו אינטרנט קווי או סלולרי, כשהמספרים המורשים מוזנים בממשק web נוח.
  4. מודול ספירת רכבים – העברת אינדיקציה על כניסת ויציאת כלי רכב והצגת מספר המקומות הפנויים. ניתן לחבר את המערכת לקו אינטרנט להצגת הנתונים בממשק WEB.  

אוטו–מציה בחניון

מערכת חכמה מאפשרת לכם לנהל את תפוסת החניון באופן אוטומטי ויעיל. בהתאם לנתונים שאתם מזינים מראש, פתיחת המחסום מתבצעת באופן עצמאי וכך פרק זמן בדיקת הרכבים בכניסה וביציאה מתקצר, הכסף המושקע בכוח אדם נחסך ותהליך אישור או מניעת הכניסה לחניון מתייעל.

אפקטיביות בניהול ותפעול חניונים

ניהול אפקטיבי של חניון מצריך סנכרון בין כל ממשקי התפעול, הכרת דפוסי החניה אצלכם, שעות עמוסות וכו'. MYPARK מציעה לכם מגוון רחב של אפשרויות לניהול ובקרת החנייה:

  • התממשקות קלה לתוכנות קיימות
  • תיעוד מלא, הפקת דוחות תפוסה וסטטיסטיקות על ניצול החניון
  • ניהול הרשאות רחב לשליטה בחניון
  • אפשרות לחיווי ברמזורים ו/או שלטים
  • הגדרת מנויים ושליטה מלאה בהקצאת חניות לקבוצות

לא משנה איזה סוג חניון אתם מנהלים, אנו יכולים לבצע במערכת MYPARK התאמות לצרכים שלכם. כל מה שיישאר לכם לעשות, זה לראות איך החניון שלכם מתנהל, פשוט.

קראו גם על:  מערכת בקרת כניסה | תוכנה לזיהוי מספר רכב