איך עובדת הטכנולוגיה מאחורי מצלמות אנליטיות?

איך עובדת הטכנולוגיה מאחורי מצלמות אנליטיות?

מצלמות אנליטיות הינן מצלמות המיועדות לזיהוי והתרעה במקרי פריצה. היום ניתן לראות ביקוש הולך וגובר למצלמות מסוג זה, מאחר והן מבוססות על טכנולוגיה חדשנית, המייעלת את התהליך ומאפשרת לזהות מקרי פריצה בזמן אמת. מצלמות אנליטיות יהפכו את מערך האבטחה שלכם ליעיל ומקצועי יותר, דבר שיתרום המון לתחושת הביטחון. ניתן להתקין את המצלמות האנליטיות בכל מקום רגיש או חיוני, במטרה לשמור על הרכוש שלכם בצורה היעילה ביותר. חשוב כמובן להיעזר בחברה מקצועית ואמינה המתמחה בתחום, על מנת להבטיח לעצמכם את הטיפול המקצועי והיעיל ביותר. 

כל מה שחשוב לדעת לגבי מצלמות אנליטיות

מצלמות אנליטיות הינן מצלמות אבטחה במעגל סגור, אך מה שמיוחדת בהן הוא שהן גם מתעדות את כל נתוני השטח ומשדרות את התמונה המתקבלת למערכת מתקדמת אשר יודעת לפענח את התמונה ויודעת כיצד להגיב נכון בזמן אמת. ברוב הפעמים מדובר על שילוב של מספר אמצעי אבטחה בו זמנית, המאפשרים את המענה המושלם לכל צורך ולכל דרישה. בעוד שהמצלמות האנליטיות יודעות לזהות תנועה בשטח, אלגוריתם הזיהוי המתקדם של המערכת מאפשר להגיב בזמן אמת ולאתר את האובייקט המבוקש ביעילות רבה. המצלמה מסוגלת לספק תמונה באיכות גבוהה במיוחד והמערכת מאפשרת זיהוי מדויק בין סוגים שונים של תנועות, תעופת ציפורים, גשם או ניסיון פריצה. המערכת מדווחת בזמן אמת על כל תנועה חשודה ותוכלו לקבל עדכון ישירות לסמארטפון שלכם. באמצעות אלגוריתם הניתוח המתקדם, תוכלו להבטיח זיהוי מדויק של הפעולה וניתן אף להגדיר את הטווח המדויק של המערכת. זוהי ללא ספק אחת ממערכות האבטחה החכמות והמומלצות ביותר בשוק.

הטכנולוגיה מאחורי מצלמות אנליטיות

הטכנולוגיה מאחורי מצלמות אנליטיות – איך זה בעצם עובד?

כדאי לדעת כי הטכנולוגיה הקיימת במצלמות האנליטיות מאפשר לקבוע חוקים ברורים, בהתאם לדרישות האבטחה שלכם. ניתן להחליט לגבי סוגי ההתראות השונות שתרצו לקבל, בהתאם לסטייה מסט החוקים שהגדרתם למערכת. ברגע שהמערכת מזהה כי ישנה סטייה מהחוקים המוגדרים, היא שולחת התרעה בנושא. מדובר על טכנולוגיה מתקדמת ומשוכללת, שיודעת להבדיל בין תנועות חשודות לבין תנועות שווא. כדאי לציין כי המערכת מאפשרת לזהות את כל סוגי האובייקטים בכל תנאי מזג האוויר וממרחק רב, לכן תוכלו לקבוע את גודל השטח שאינו מתיר כניסת אנשים, לצד השימוש בטכנולוגיית זיהוי פנים והצלבת המידע עם מאגר הנתונים. כמו כן, המערכת מסוגלת לזהות כלי רכב, נפילת אדם, התקהלות של אנשים, זיהוי כלי נשק, השארת או העלמת חפץ ועוד.

אנו בחברת טופליין מערכות אבטחה בע"מ נשמח לספק לכם מצלמות אנליטיות ולהתקין אותן בשטח, על מנת להבטיח לכם את מערך האבטחה ההרמטי ביותר. אנו נשמח ללוות אתכם לכל אורך הפרויקט ולספק מענה מקיף לכל שאלה ולכל בעיה, בזכות הוותק והניסיון הרב שלנו בתחום. אנו דואגים לעבוד עם הטכנולוגיה המתקדמת ביותר ולהתאים את המצלמות היעילות ביותר לתנאי השטח ולצרכים האישיים שלכם. למידע נוסף, צרו קשר.

קראו על מצלמות hikvision