מערכת חנייה אוטומטית

מערכת חנייה אוטומטית

היום ניתן למצוא יותר ויותר חניונים, המשתמשים בשירותיה של מערכת חנייה אוטומטית. מדובר ללא ספק על פתרון יעיל ונוח, לצורך ניהול חניון בצורה האפקטיבית והרווחית ביותר. מערכת חנייה אוטומטית משתמשת לרוב במצלמות LPR, המספקות את היכולת לנהל את החניון בצורה נוחה יותר. מערכת מסוג זה מאפשרת לנהל את החניה באופן ממוחשב ואוטומטי, תוך כדי חיסכון משמעותי בכוח אדם.

אנו בחברת טופליין מערכות אבטחה נשמח לספק לכם מערכת חנייה אוטומטית בסטנדרטים הגבוהים ביותר. אנו מתמחים בתחום של אבטחה טכנולוגית ובקרות כניסה ונשמח לתרום מהידע והניסיון שלנו בתחום, על מנת להבטיח לכם את הפתרון היעיל והמתאים ביותר עבורכם. המוצרים שלנו מתעדכנים באופן קבוע, על מנת לספק לכם את הפתרונות החדשניים והיעילים ביותר בשוק האבטחה.

מערכת חנייה אוטומטית – קווים לדמותה

מערכת LPR מהווה את האופציה המושלמת כחלק ממערכת חנייה אוטומטית, עבור כל מי שמעוניין בממשק ממוחשב ואוטומטי לניהול החניון. מערכת מסוג זה מאפשרת לחסוך בכוח אדם ולנהל את כל מערך החניה באופן מהיר ואפקטיבי במיוחד. המערכת מתפקדת באופן אוטומטי וכמעט ואינה דורשת התערבות ידנית, דבר המהווה יתרון משמעותי עבור רוב האנשים. כל אחד היה רוצה מערכת אוטומטית לניהול חניה, שאינה מצריכה מעקב ובקרה תמידיים ומאפשרת לטפל בלקוחות הנכנסים והיוצאים ללא התערבות אנושית. העובדים לא יצטרכו להתנהל על בסיס יומיומי מול לקוחות החניון ולבצע עבודה סיזיפית, מאחר והמערכת מסוגלת לנהל את החניון באופן אוטומטי. מדובר על שילוב של טכנולוגיה מתקדמת וחדישה, המאפשרת לכל אחד לבחור מבין מודולים שונים, המשלימים זה את זה. מודול חניה בתשלום מאפשר בקרת תשלום אוטומטית, המתבצעת באמצעות מצלמות ייעודיות, המזהות את לוחית הרישוי של הרכב. מנויי החניון ייהנו מפתיחת מחסום אוטומטית, ברגע שהמערכת תזהה את לוחית הרישוי שלהם. לעומת זאת, שאר לקוחות החניון יזכו להדפסת כרטיס חניה.

כל היתרונות של מערכת חנייה אוטומטית

מערכת חנייה אוטומטית יכולה לספק לא מעט יתרונות לבעלי החניון, מאחר והיא מספקת מודולים שונים, היכולים לתרום המון להתנהלות היומיומית במקום. למשל, מודול ספירת רכבים מאפשר בקרה מלאה על כלי הרכב הנכנסים והיוצאים מהחניון. כתוצאה מכך, קיימת בקרה לגבי מספר מקומות החניה הפנויים. מדובר על יתרון משמעותי לניהול תפוסת החניון, במטרה למנוע עומס יתר ונהגים מתוסכלים. כמו כן, ניתן להשתמש במערכת החנייה האוטומטית לצורך הפקת דוחות שונים, המאפשרים ללמוד את הסטטיסטיקות של החניון ולקבל החלטות נבונות יותר בזמן אמת.

אנו בחברת טופליין מערכות אבטחה בע"מ נשמח לספק לכם מערכת חנייה אוטומטית, המבוססת על מצלמות LPR. המערכת שלנו מאפשרת לפתוח את מחסום החניה לפי נתונים שהוגדרו מראש, ללא שום צורך בהתערבות אנושית. הדבר מאפשר לחסוך בזמן, כסף וכוח אדם, מאחר והמצלמות מזהות את לוחית הרישוי של הרכב במהירות ומונעות היווצרות של פקקים ביציאה. לפרטים נוספים, צרו קשר.