מערכת ניהול חניונים

ניהול חניונים

היום ניתן למצוא ברוב החניונים הגדולים בארץ מערכת מתקדמת לניהול חניונים. מדובר על מערכת שנועדה לספק בקרה ומעקב מלאים אחר הכניסה והיציאה מהחניון, במטרה לייעל את העבודה השוטפת ולצמצם הפסדים על לקוחות שמנסים להתחמק מתשלום. מערכת מסוג זה מאפשרת לקצר את התורים בכניסה וביציאה מהחניון, מאחר והיא מאפשרת לפתוח את המחסום באופן אוטומטי. במקום להסתמך על שיקול הדעת של העובד או על היכולת שלו לסרוק בזריזות את הרשימות ולאתר את בעל הרכב, המערכת מבצעת את העבודה במהירות וביעילות, תוך כדי חיסכון בכוח אדם, טעויות אנוש ונהגים עצבניים.

כיצד פועלת מערכת ניהול חניונים?

מערכת ניהול חניונים מבוססת על מצלמות LPR, המאפשרות לזהות את לוחית הרישוי של הרכב ולהשוות אותה למאגר הנתונים. במידה והרכב רשום במערכת, המחסום ייפתח אוטומטית ויאפשר לו לעבור. נהג שאין לו מנוי לחניון ייאלץ ללחוץ על כפתור ייעודי, על מנת לקבל כרטיס חניה. ביציאה מהחניון המערכת מזהה פעם נוספת את לוחית הזיהוי ופותחת את המחסום למנויים. מי שאינו מנוי נאלץ לשלם דמי חניה, בהתאם לזמן השהייה שלו בחניון. הדבר מאפשר עבודה יעילה ומדויקת, מאחר ואין שום מקום לטעויות. אף לקוח לא יוכל להתלונן על מחיר חניה גבוה מידי, מאחר ושעת הכניסה שלו מתועדת במערכת. כמו כן, הדבר מאפשר לקצר את התורים ולשפר את חווית הלקוח, מאחר והמערכת עובדת בצורה יעילה ומהירה במיוחד.

מערכת ניהול חניונים – תוספת הכרחית לכל חניון

היום יש צורך להשקיע במערכת ניהול חניונים מתקדמת ואפקטיבית, מאחר ומי שלא ישקיע עלול למצוא את עצמו מחוץ לתחרות. בסופו של יום, רוב הלקוחות יעדיפו להגיע לחניון שעובד בצורה יעילה ומהירה יותר, ללא שום חשש מתורי ענק ועיכובים מיותרים. לכן מערכת ניהול חניונים מהווה חלק בלתי נפרד מכל חניון, שמעוניין לשמור על המוניטין שלו ולהבטיח חווית חניה מושלמת לכל לקוח. מעבר לכך, יש להדגיש את היתרונות של המערכת, מאחר והיא מאפשרת לחסוך בכוח אדם ולכן מצמצמת בהוצאות וממקסמת את הרווחים. ניתן ליהנות מכל היתרונות של המערכת, כולל מודול ספירת רכבים, המאפשר לספור את כמות הרכבים ולהבין כמה חניות פנויות נשארו לכם בכל רגע נתון. מערכת מסוג זה תהיה יעילה בכל קניון, מרכז מסחרי, שדה  תעופה, בית חולים, בניין משרדים ואפילו בניין מגורים. זוהי הדרך האפקטיבית ביותר לשמור חניה לעובדים ולדיירים ולמנוע כניסה של רכבים זרים.

אנו בחברת טופליין נשמח לספק לכם מערכת ניהול חניונים בסטנדרטים הגבוהים ביותר. אנו מחזיקים בוותק וניסיון של שנים בתחום ונשמח להשתמש בכל הידע הרב שצברנו, על מנת לספק לכם את הפתרון האידיאלי ביותר עבור החניון שלכם. אנו מתמחים באבטחה טכנולוגית ובקרות כניסה, תוך כדי הקפדה על כל החידושים הטכנולוגיים והמתקדמים ביותר בתחום. לקבלת מידע נוסף, צרו קשר!