מהו חניון חכם?

חניון חכם | חניונים חכמים

היום ניתן לשמוע יותר ויותר על חניון חכם, המהווה את התחליף האידיאלי לחניון הסטנדרטי.

במקום להשקיע בשומר שיישב בכניסה לחניון ויפתח את המחסום באופן ידני, תוכלו להחליף אותו במערכת מתקדמת, המאפשרת לזהות את לוחיות הרישוי של הרכבים הנכנסים באמצעות מצלמות LPR.

במידה ולוחית הרישוי מצויה בקבוצת המנויים, המחסום ייפתח באופן אוטומטי.

לעומת זאת, אם מדובר על רכב לא מורשה, המערכת תפיק עבורו כרטיס חנייה, שהנהג יצטרך לשלם ביציאתו מהחניון.

המערכת עובדת באופן מהיר ויעיל, דבר שמקל על התורים בכניסה וביציאה מהחניון ומשפר את חווית הלקוח. כמו כן, המערכת מאפשרת לכם לחסוך בכוח אדם וכמובן למנוע טעויות אנוש.

זוהי הדרך המושלמת להפוך את החניון שלכם לאטרקטיבי יותר לנהגים, מאחר וכולם יעדיפו שירות מהיר ונטול תקלות. 

מה חשוב לדעת לגבי חניון חכם?

מערכת ניהול חניונים יכולה להפוך את החניון שלכם לרווחי יותר, מאחר והיא תייעל את השירות, תקצר את זמן ההמתנה ותהפוך את החניון שלכם לאטרקטיבי יותר.

יש לזכור כי היום ישנה תחרות גדולה בתחום החניונים, לכן חניון מהיר ויעיל, שאינו נשען על שומר שנאלץ לבדוק כל לוחית רישוי באופן ידני, אלא מאפשר את פתיחת המחסום באופן אוטומטי, יהיה תמיד בעדיפות גבוהה יותר אצל הלקוחות.

כתוצאה מכך, תוכלו לגייס לקוחות חדשים ולהפוך את החניון שלכם לרווחי יותר.

מעבר לכך, יש לזכור כי מאחר והמערכת עובדת ללא מגע יד אדם, אין לה שום מרחב לטעויות, דבר שמבטיח לכם לצמצם אובדן עסקי הנגרם כתוצאה מטעויות אנוש.

תוכלו לבחור את המודול המתאים ביותר לאופי החניון שלכם, בין אם מדובר על חניון של מגדל משרדים, מגדל מגורים, מרכז מסחרי, מרכז רפואי וכדומה.

חניונים חכמים – מה חדש היום בתחום?

מעבר למצלמות ה- LPR המאפשרות לזהות את לוחיות הרישוי של הרכב ולפתוח את המחסום באופן אוטומטי, תוכלו ליהנות מחידושים נוספים, כגון ספירת רכבים.

הדבר יאפשר לכם להבין כמה מקומות פנויים נשארו בחניון, במטרה למנוע עומס יתר ולהגביל כניסה של רכבים, במידה וכל המקומות תפוסים.

בנוסף, מודול תשלום אוטומטי מאפשר לנהגים לשלם בצורה עצמאית בזמן היציאה מהחניון, במידה ואין להם מנוי.

המערכת יכולה להתממשק בקלות לתוכנות קיימות, לספק תיעוד מלא של הפעילות בחניון וכמובן להפיק דוחות עדכניים. 

אנו בחברת טופ ליין מערכות אבטחה נשמח לספק לכם חניון חכם בסטנדרטים הגבוהים ביותר. אנו מחזיקים בוותק וניסיון של שנים בתחום האבטחה ונשמח לייעץ לכם בתחום, על מנת להתאים את הפתרון המושלם ביותר לצרכים שלכם.

נשמח לספק לכם את מערכת החניון החכם שלנו, המבוססת על מצלמות LPR. אנו מספקים ארבעה מודולים שונים, שיהפכו את החניון שלכם לרווחי יותר. תוכלו לבחור בין מודול ספירת רכבים, מודול LPR עצמאי, מודול חניה בתשלום או מודול ניהול חניון. לכל שאלה ולכל התלבטות, צרו קשר!