אילו מערכות אבטחה ניתן לשים במגרש פתוח של חניון?

אילו מערכות אבטחה ניתן לשים במגרש פתוח של חניון?

היום ניתן למצוא בשוק לא מעט סוגים שונים של מערכות אבטחה, אך החוכמה היא כמובן לבחור במערכות האבטחה המתאימות ביותר לצרכים שלכם.

כאשר מדובר על מגרש פתוח של חניון יש לבחור במערכות אבטחה שיוכלו לספק צפייה והקלטה של כל המתרחש במקום, ללא שום חשש מפני נזקי מזג האוויר או תאורה לקויה.

לכן מומלץ להתייעץ עם חברה מקצועית ומנוסה שמתמחה בתחום, במטרה להבין מהן האופציות המתאימות ביותר לחניון שלכם.

יש לזכור כי לא כל מערכות האבטחה מיועדות לשימוש חיצוני, לכן חשוב לוודא כי מדובר על מצלמות שמצוידות בראיית לילה, על מנת להבטיח צילום איכותי גם בחושך מוחלט.

כמו כן, יש לוודא כי מדובר על מצלמות שאינן רגישות למים ולחות וכי הן עמידות בפני וונדליזם.

מערכות אבטחה שיכולות להתאים עבור מגרש פתוח של חניון

אנשי מקצוע שמתמחים במערכות אבטחה יוכלו לייעץ לכם לגבי סוג המצלמות המתאימות ביותר לצרכים שלכם, כמות המצלמות הנחוצות עבור כיסוי מלא של שטח החניון וכמובן המיקום המושלם ביותר להתקנתן.

התקנה מוטעית או במיקום לא מתאים עלולה לחבל באופן מהותי במטרה הרשמית של המצלמה.

אומנם בחלק ניכר מהמקרים המטרה של מצלמות האבטחה היא להרתיע את הפורצים ולמנוע מראש את מעשה הפריצה או הוונדליזם, אך יש לזכור כי מעשי פריצה עדיין מתרחשים במציאות היומיומית שלנו.

לכן חשוב לוודא מראש כי מצלמות האבטחה מסוגלות לתעד את מעשה הפריצה ולסייע למשטרה בזיהוי הפורצים. לכן חשוב לוודא כי כל שטח מגרש החניה מכוסה היטב וכי המצלמות מותקנות במיקום מתאים ובזווית נכונה.

מה חשוב לדעת לגבי מערכות אבטחה למגרש פתוח של חניון?

נהוג להשתמש במצלמות אבטחה גלויות וסמויות, על מנת ליהנות מאפקט ההרתעה ועדיין לתעד את כל מי שמגיע למקום.

לכן נהוג להשתמש במצלמות אינפרא, המיועדות לצילום בחושך מוחלט או בתנאי תאורה ירודים.

כמו כן, חשוב להשתמש במערכות הקלטה איכותיות, המיועדות לצורך בקרה והשגחה על החניון. מערכת ההקלטה מתחברת לרשת האינטרנט וניתן להתחבר אליה גם באמצעות אפליקציה ייעודית.

ניתן להשתמש באפליקציה לצורך צפייה בזמן אמת בכל המתרחש בחניון בכל רגע נתון ומכל מקום.

אנו בחברת טופליין מערכות אבטחה נשמח לספק לכם ייעוץ וסיוע בבחירת מערכות האבטחה המתאימות ביותר עבור מגרש פתוח של חניון.

אנו מחזיקים בוותק וניסיון של מעל לשני עשורים בתחום, לצד הקפדה על שימוש בטכנולוגיות המתקדמות והיעילות ביותר. מערכות האבטחה שלנו יאפשרו לכם צפייה, צילום והקלטת המתרחש בחניון בזמן אמת, דבר שיכול לספק שקט נפשי וביטחון.

מערכות האבטחה שלנו מסוגלות להקליט הכול במשך 24/7, לפי תנועות המתרחשות במקום, או לחילופין, לפי הקלטה רצופה. כל המידע נשמר על גבי כונן קשיח, במטרה להעביר את ההקלטות למשטרה במידת הצורך. לקבלת מידע נוסף וייעוץ מקצועי, צרו קשר!