מה התהליך להתקנת מערכת lpr בחניון?

מערכת LPR בניין משרדים

היום ניתן לשמוע על יותר ויותר חניונים, שבחרו להזמין שירותי התקנת מערכת LPR בחניון. מדובר ללא ספק על התוספת המושלמת לכל חניון, מאחר והמערכת מאפשרת לקצר את זמן ההמתנה של הנהגים בכניסה או ביציאה מהחניון ולשפר את חוויית הלקוח. כמו כן, המערכת תקל על ההתנהלות הכוללת בחניון ותשפר את הפרודוקטיביות שלו. זוהי דרך מעולה לחסוך בכוח אדם, מכיוון שהמערכת תאפשר לכם להחליף את עובדי החניון במערכת אוטומטית, המאפשרת את פתיחת המחסום בעת זיהוי לוחית הרישוי של הרכב. מדובר על הקטנה משמעותית בהוצאות, לצד שיפור איכות השירות והתייעלות כללית בחניון. החוכמה היא רק לעבוד עם חברה מקצועית ומנוסה שמתמחה בתחום, על מנת להבטיח לעצמכם שירות מקצועי, יעיל ומהיר.

התקנת מערכת LPR בחניון – מה כדאי לדעת בנושא?

מצלמת LPR הינה מצלמה ייעודית, המזהה לוחיות רישוי של רכבים. לאחר זיהוי לוחית הרישוי, הנתונים מועברים למערכת לצורך הצלבת נתונים עם מספרי לוחיות הרישוי הרשאים להיכנס לחניון. ניתן להגדיר את מנויי החניון או לספק הרשאות מיוחדות, בהתאם לצרכים הייחודיים לכם. לאחר שהמערכת זיהתה את לוחית הרישוי במאגר הנתונים, המחסום נפתח באופן אוטומטי. מדובר על תהליך שלוקח כחצי שנייה בלבד. ידוע כי רוב הישראלים אינם אוהבים להמתין בתור, לכן המערכת יכולה לייעל את השירות בחניון ולמנוע עיכובים מייגעים בכניסה או ביציאה ממנו. המערכת אינה מצריכה התערבות אנושית, דבר המאפשר לחסוך לא מעט כסף על כוח אדם, כולל שלבי הגיוס, ההכשרה ותשלום השכר וכל התנאים הסוציאליים של העובדים במקום. המערכת יכולה להתאים לכל סוגי החניונים, כולל חניונים של מרכזים מסחריים, בנייני משרדים, בתי חולים, מרכזים רפואיים ואפילו חניון דיירים בבניין רב קומות.

תהליך התקנת מערכת LPR בחניון – למקצועניים בלבד!

חשוב לציין כי על מנת ליהנות מכל היתרונות של המערכת, יש צורך לוודא כי תהליך ההתקנה נעשה באמצעות אנשי מקצוע מנוסים ומיומנים. לא כל אחד יידע בדיוק כיצד להתקין את המצלמות וכיצד לחבר אותן למערכת, דבר שעלול לגרום לשיבושים בעבודה השוטפת ולתקלות שונות, שישפיעו לשלילה על חווית הלקוח של מנויי החניון. במקרים של מערכת LPR עצמאית ניתן להתקין את המלצה באופן עצמאי, ללא צורך במחשב וכבילה, מאחר והמערכת מחוברת לקו אינטרנט סלולרי או קווי. אך חשוב להדגיש כי התקנת מערכת LPR ייחודית לכל לקוח, מאחר ויש לתכנן בקפידה את תהליך ההתקנה, בהתאם לתנאי השטח במקום והתחשבות בשינויים עתידיים. 

אנו בחברת טופליין מערכות אבטחה נשמח לספק לכם שירותי התקנת מערכת LPR בחניון בסטנדרטים הגבוהים ביותר. אנו מחזיקים בוותק וניסיון של שני עשורים בתחום ונשמח לסייע ולייעץ לכם, לגבי הצרכים הייחודיים לחניון שלכם. אנו מתמחים באבטחה טכנולוגית ובקרות כניסה ומקפידים להתעדכן בכל החידושים הקיימים בשוק. לקבלת ייעוץ ומידע נוסף, צרו קשר!