מערכות אבטחה

מתקדמות

SECURITY SYSTEMS

מערכות אבטחה מתקדמות

מערכות האבטחה המתקדמות של חברת 'טופליין' מאפשרות לכם צפייה, צילום והקלטה בזמן אמת, כולל היכולת להקליט 24 שעות ברציפות לפי התנועות המתרחשות במקום או לפי הקלטה רצופה. מערכות ההקלטה שומרות את ההקלטה על גבי הכונן הקשיח המותקן במכשיר, כך שכל המידע נשמר במערכת.
מגוון מערכות ההקלטה של חברת 'טופליין' מאפשר לכם להתאים את מערכת ההקלטה המתאימה ביותר למספר המצלמות, מיקומן, גודלן ועוד פרמטרים נוספים.

מצלמות אבטחה

IDS-2CD6024FWD-AB.jpg

מצלמות גוף

חברת 'טופליין' מביאה לכם מגוון רחב של מצלמות גוף מתקדמות. היתרון הגדול של מצלמות גוף טמון בעובדה שניתן להתאים להן את העדשה בהתאם לצרכי הלקוח תוך התחשבות בתנאי התאורה במקום, מרחק הצילום מהאובייקט, גודל העצם המצולם ועוד. מצלמות גוף מאפשרות צילום איכותי ממרחק גדול, צילומי תקריב וצילום איכותי במיוחד.

DS-2TD2466-25Y.jpg

מצלמות אינפרא

מצלמות אינפרא אדום הינן מצלמות המצלמות בלילה, בתנאי תאורה נמוכים, כולל חושך מוחלט.  הייחוד של מצלמות האינפרא טמון בנורות המכונות LEDS, המאפשרות למצלמת האינפרא אדום לקלוט גלי אור שהעין האנושית שלנו איננה מסוגלת לראות. מצלמת האינפרא אדום קולטת קרינה אלקטרו מגנטית מעצמים הפולטים חום ומתרגמת את הגלים לתמונה, המאפשרת לנו לזהות תווי פנים, דמויות ועוד.

מצלמת PTZ

מצלמות כיפה

מצלמת הכיפה נחשבת למצלמת האבטחה השכיחה ביותר. הצורה והגודל של מצלמת הכיפה הופכים אותה למצלמה שאינה בולטת לעין וזאת להבדיל ממצלמות האבטחה הרגילות. יתרון נוסף של מצלמת הכיפה מתבטא בעובדה שלא ניתן לדעת לאיזה כיוון היא מופנית. מצלמות הכיפה מאפשרות מגוון פתרונות רחב כמו: מצלמות כיפה אינפרא אדום, לצילום בלילה, מצלמות כיפה פינתיות, מצלמות כיפה ממונעות ועוד.

מצלמה מוסתרת

מצלמות מוסלקות

מצלמות מוסלקות הינן מצלמות זעירות, המוטמנות בחפצים או בהתקנים קיימים. מצלמות מוסלקות משמשות לרוב בעלי מפעלים, משרדים או חברות גדולות, הרוצים לפקח אחר מהלך העבודה של העובדים בלי שהעובדים יהיו מודעים לנוכחות המצלמה. מצלמות מוסלקות יכולות לשמש גם בני זוג מודאגים, שרוצים לפקח על עבודת המטפלת עם התינוק שלהם ועוד.

מערכות הקלטה

מערכות ההקלטה שלנו מיועדות לבקרה והשגחה על אתרים. המערכות מאפשרות שימוש במצלמות אנלוגיות, מצלמות IP ומצלמות אנליטיקה.
מערכות הקלטה DVR / NVR מתחברות לרשת האינטרנט הפנימית של הבית או העסק וכן, ניתן להתחבר למצלמות גם באמצעות אפליקציה ייעודית  המאפשרת צפייה במצלמות מכל מקום ובכל זמן.

DS-7204HGHI-SH

מערכות הקלטה HIKVISION

מערכות ההקלטה שלנו מאפשרות לכם פיקוח מלא על המתרחש בבית העסק שלכם. המערכות המתקדמות של חברת 'טופליין' מאפשרות לכם צפייה, צילום והקלטה בזמן אמת, כולל היכולת להקליט 24 שעות ברציפות לפי התנועות המתרחשות במקום או לפי הקלטה רצופה. מערכות ההקלטה שומרות את ההקלטה על גבי הכונן הקשיח המותקן במכשיר, כך שכל המידע נשמר במערכת.
מגוון מערכות ההקלטה של חברת 'טופליין' מאפשר לכם להתאים את מערכת ההקלטה המתאימה ביותר למספר המצלמות, מיקומן, גודלן ועוד פרמטרים נוספים.

חברת טופ ליין מתמחה כבר למעלה מ - 20 שנה במתן ייעוץ ופתרונות בתחום האבטחה
אנו מתחייבים לספק את הייעוץ המקיף והמקצועי ביותר שיש, עד להשגת הפתרון הטוב ביותר עבורכם
לחץ כאן

מתמחים בהתקנת מצלמות אבטחה מכל הסוגים!

מצלמות ומערכות ההקלטה שלנו מותקנות באתרים רבים ברחבי הארץ, בין היתר בחניונים, בנייני מגורים, בתי ספר, מפעלים ועוד. ​המערכות שלנו הן מהמתקדמות והבטוחות ביותר ובעלות רזולוציה גבוהה.