מחסום חניה סלולרי

מחסום חניה סלולרי

היום ניתן למצוא יותר ויותר בנייני מגורים ובנייני משרדים, הבוחרים להשתמש בשירותיו של מחסום חניה סלולרי. מדובר על מערכת בקרת כניסה, המאפשרת גישה אוטומטית לכל בניין או לכל מתקן, ללא שום צורך בבקרה אנושית. כלומר, במקום להעסיק שומר ייעודי, על מנת שיישב ליד המחסום וייפתח אותו עבור מורשי הכניסה למקום, ניתן לחסוך בעלויות ובכוח אדם, באמצעות מערכת מתקדמת ומשוכללת. מערכת הבקרה הסלולרית מאפשרת להוזיל עלויות ולהבטיח עבודה יעילה ורציפה לאורך זמן, ללא שום חשש מטעויות אנוש או משחיקה בעבודה. מדובר על דרך יעילה ומומלצת למנוע כניסה של אנשים לא מורשים לשטח.

מחסום חניה סלולרי – נקודות חשובות שכדאי להכיר

היתרון המרכזי של מחסום חניה סלולרי הוא היכולת להבטיח את מקום החניה הפרטי שלכם. בעידן הנוכחי ישנה מצוקת חנייה קשה, דבר שמוביל לא פעם להשתלטות על חניות פרטיות. לכן כל מי שמעוניין לשמור על החנייה הפרטית שלו מפני פולשים וליהנות משקט נפשי לכל אורך היום, חייב להשקיע במחסום חניה סלולרי. מדובר על פתרון פשוט ויעיל, שיכול להתאים במיוחד לבנייני משרדים, מפעלים, בנייני מגורים וכדומה. מחסום חניה סלולרי מאפשר התנהלות יעילה יותר בחניון שלכם, דבר שיבטיח לכם לקוחות מרוצים, לצד חיסכון משמעותי בהוצאות מיותרות. המחסום הסלולרי מאפשר לפתוח את המחסום בכניסה לחניה, באמצעות חיוג למספר טלפון. החיוג מתבצע ללא עלות והמחסום נפתח באופן אוטומטי. זוהי ללא ספק הדרך היעילה ביותר לנהל את החניון שלכם.

כל היתרונות של מחסום חנייה סלולרי

מעבר ליתרונות הברורים של מחסום חנייה סלולרי, יש לזכור כי מדובר על מערכת מתקדמת ומשוכללת, שיכולה להקל על העבודה שלכם. מחסום החניה הסלולרי מאפשר לחסוך לכם לא מעט זמן וכסף, מאחר ומדובר על מערכת יעילה וידידותית למשתמש. החוכמה היא כמובן לבחור במערכת מתקדמת ואמינה, המגיעה מחברה מוכרת וידועה בתחום. מערכת מסוג זה תאפשר לכם להוסיף משתמשים באמצעות קובץ אקסל מסודר, או לחילופין, באמצעות שליחת סמס. יש לוודא מראש את כמות המשתמשים המקסימלית במסד הנתונים, כאשר מערכת ברמה גבוהה תאפשר לכם כ- 12 אלף משתמשים. כמו כן, מערכת איכותית תאפשר לכם לצפות בהיסטוריה של מספרי הטלפון שחויגו לשער, באמצעות שימוש באתר אינטרנט ייעודי. כדאי לציין כי ניתן להגביל את מספר הכניסות של משתמש מסוים, או לחילופין, להגביל את התאריך והשעה שבהם הוא יוכל לפתוח את המחסום.

אנו בחברת טופליין מערכות אבטחה נשמח לספק לכם מחסום חנייה סלולרי.

אנו מספקים מענה טכנולוגי רחב ומקיף לכל צורך ולכל בעיה, תוך כדי הקפדה על הטכנולוגיה המתקדמת והחדישה ביותר בשוק.

נשמח לסייע ולייעץ לכם בנושא, על מנת להבטיח לכם שקט נפשי, לצד הפתרון האידיאלי ביותר לצרכים שלכם.

למידע נוסף ולהצעת מחיר,התקשרו עכשיו או השאירו פרטים.

קראו גם: מצלמת LPR | חנייה בתשלום