זיהוי לוחיות רישוי – לשיפור מערך האבטחה

תוכנה לזיהוי לוחיות רישוי

היום ניתן לשמוע יותר ויותר על טכנולוגיה המשמשת לצורך זיהוי לוחיות רישוי, מאחר והיא מאפשרת לשמור על הביטחון של התושבים במושבים ובקיבוצים השונים. כמעט בכל קיבוץ או מושב ניתן לראות מחסום המוצב בכניסה, המיועד למנוע כניסה של זרים. ברוב הפעמים המחסום יהיה פעיל בשעות הלילה ובסופי שבוע, על מנת למנוע פריצות וגניבות.

באמצעות שימוש במצלמות ייעודיות ובמערכת מתקדמת, ניתן לזהות את לוחיות הרישוי של הרכבים הנכנסים ולאפשר את הפתיחה האוטומטית של המחסום. הדבר חוסך את הצורך בהצבת שומר ומאפשר לחסוך בכוח אדם. כמו כן, שימוש במערכת מונע טעויות אנוש ומאפשר התנהלות יעילה ומהירה יותר, המונעת תורים ארוכים ואי שביעות רצון.

זיהוי לוחיות רישוי – מה כדאי לדעת בנושא?

היום ניתן למצוא את הטכנולוגיה המשתמשת בזיהוי לוחיות רישוי במגוון רחב של מצבים שונים. מדובר ללא ספק על מערכת מתקדמת ומשוכללת, שיכולה למנוע כניסה של גורמים זרים לשטח פרטי. ניתן להתקין את המערכת בכניסה לחניונים המיועדים לבנייני משרדים למשל, על מנת לאפשר לעובדים מקום חניה מסודר ומאורגן, ללא שום חשש כי יתפסו להם את החניה. הדבר נכון גם לגבי בתי חולים, בתי מלון, שדות תעופה ומוסדות שונים, הזקוקים לחניון ייעודי, שיקל על עובדי המקום וימנע מהם לבזבז זמן יקר על חיפושי חניה.

כמו כן, ניתן להשתמש בטכנולוגיה של זיהוי לוחיות רישוי בכניסה לחניונים שונים, המספקים מנוי חודשי או שנתי ללקוחות. המערכת תוכל לזהות את לוחית הרישוי של המנוי ולאפשר פתיחה אוטומטית של המחסום, ללא שום צורך במדבקה ייעודית או כרטיס חניה.

זיהוי לוחיות רישוי – הפתרון האופטימלי בעידן המודרני

אין ספק כי ניתן היום למצוא יותר ויותר רכבים על כבישי הארץ, לכן אין זה מפתיע כי הדבר משפיע באופן מהותי על מצוקת החניה. רוב החניונים משתמשים היום במערכת זיהוי לוחיות רישוי, המאפשרת בקרה ומעקב אחר הרכבים הנכנסים. הדבר מונע טעויות אנוש ומייעל את העבודה, דבר שמונע תורים ארוכים בכניסה וביציאה מהחניון.

כתוצאה מכך, ניתן לשפר את חווית הלקוח ולאפשר תשלום מדויק ללקוחות חד פעמיים, מאחר והמערכת שומרת את שעת הכניסה והיציאה של כל רכב, בהתאם ללוחית הזיהוי שלו. המערכת מתבססת על מצלמות LPR, המחוברות למערכת מתקדמת, המאפשרת להצליב את מספר לוחית הרישוי עם מאגר הנתונים הקיים.

אנו בחברת טופליין מערכות אבטחה נשמח לספק לכם מערכת המשתמשת בטכנולוגיה של זיהוי לוחיות רישוי. אנו מחזיקים בוותק וניסיון של כמעט 20 שנה בתחום ונשמח לתרום לכם מהידע והניסיון הרב שצברנו לאורך השנים. אנו מתמחים בתחום האבטחה והמיגון ונשמח לספק לכם את המענה הטכנולוגי המקיף ביותר, בהתאם לצרכים ולרצונות שלכם. המערכות שלנו מאפשרות אינטגרציה מלאה עם מערכות אחרות, על מנת להבטיח לכם עבודה יעילה ונוחה יותר.

לקבלת מידע נוסף וייעוץ מקצועי, צרו קשר!