מערכת לזיהוי לוחיות רישוי – איך זה בדיוק עובד?

מערכת לזיהוי לוחיות רישוי

היום ניתן למצוא בשוק לא מעט פתרונות טכנולוגיים מתקדמים, המספקים בקרה ומעקב אחר כניסה של כלי רכב לתוך חניונים, מושבים, קיבוצים, שדות תעופה וכדומה.

המערכת מאפשרת לזהות את לוחית הרישוי של הרכב ולהשוות אותה עם הנתונים המצויים במסד הנתונים.

במידה ולוחית הרישוי תואמת לאחת מלוחיות הרישוי המורשות להיכנס למתחם, המחסום ייפתח באופן אוטומטי, ללא שום צורך בהצגת כרטיס או מספר מנוי.

חשוב לעבוד עם חברה מקצועית ואמינה המתמחה בתחום, על מנת להבטיח לעצמכם את ההתאמה האידיאלית ביותר לצרכים שלכם.

אנו בחברת טופליין נשמח לספק לכם מערכת לזיהוי לוחיות רישוי, שיוכלו לשמש אתכם הם בכניסה לחניונים והן בכניסה לכל ישוב, קיבוץ או מתחם, המיועד אך ורק לתושבים או לעובדים.

מדובר על מערכת חדישה וידידותית למשתמש, שאינה מצריכה ידע קודם.

החשיבות של מערכת לזיהוי לוחיות רישוי 

מערכת לזיהוי לוחיות רישוי מורכבת ממצלמות LPR ומתוכנת ניהול חכמה, המאפשרת לספק את הבקרה והמעקב הנדרשים לכל חניון ולכל מחסום.

הדבר נכון עבור מושבים וקיבוצים, המעוניינים לוודא כי רק תושבי המקום יוכלו להיכנס בחופשיות, בעוד שמבקרים ייאלצו לדבר עם אנשי הביטחון, על מנת לקבל אישור כניסה לרכב.

כמו כן, נהוג להשתמש במערכת לזיהוי לוחיות רישוי בכניסה לשדות תעופה, מרכזים מסחריים, מרכזים רפואיים, בתי חולים וכמובן קניונים, חניונים המיועדים עבור עובדי או דיירי הבניין וכדומה.

המערכת מאפשרת לחסוך בזמן וכסף, מאחר והיא מאפשרת את כניסת הרכבים המורשים, ללא שום צורך בעובד אנושי. לכן ניתן לחסוך בכוח אדם ולמנוע טעויות אנוש, באמצעות מערכת מתקדמת המתמחה בתחום.

מנגנון הפעולה של מערכת לזיהוי לוחיות רישוי

מצלמות LPR נחשבות למצלמות איכותיות ומתקדמות, המסוגלות לזהות את לוחית הרישוי של הרכב ולהשוות את המידע הנקלט עם מסד הנתונים הקיים.

במידה ולוחית הזיהוי נמצאת ברשימת הרכבים המורשים, המחסום ייפתח תוך שניות ויאפשר את כניסת כלי הרכב. הדבר יעיל במיוחד בחניונים גדולים, מאחר והמערכת מאפשרת פיקוח ובקרה על הכניסה והיציאה מהחניון ומונעת מצבים של לקוחות שמתחמקים מתשלום.

כמו כן, המערכת עובדת במהירות וביעילות ובכך חוסכת את התורים הארוכים בכניסה או בחניה מהחניון.

ניתן להשתמש במערכת על מנת להפיק דוחות לפי תאריכים או לפי חברות/קבוצות וכמובן לייצא את הדוחות לאקסל.

המערכת פועלת בענן ומאפשרת לשמור את כל הנתונים בצורה המאובטחת ביותר. ניתן כמובן לעדכן בכל עת את רשימת הרכבים המורשים להיכנס, דבר המעניק שליטה מלאה ואפשרות לצרף או להסיר רכבים ספציפיים. 

אנו בחברת טופליין נשמח לספק לכם מערכת לזיהוי לוחיות רישוי בסטנדרטים הגבוהים ביותר. אנו מחזיקים בוותק וניסיון בתחום קרוב לשני עשורים ונשמח לסייע ולייעץ, במטרה לספק לכם את הפתרון המקיף והיסודי האידיאלי עבורכם. אנו מתמחים באבטחה טכנולוגית ובקרות כניסה ומקפידים להתעדכן במוצרים החדשים והמתקדמים ביותר בשוק. לקבלת מידע נוסף, צרו קשר!