כמה כסף אפשר לחסוך על כוח אדם עם מערכת LPR?

מערכת LPR

היום ניתן למצוא יותר ויותר חניונים, המשתמשים במערכת LPR. מערכת מסוג זה תוכל להפוך את החניון שלכם לחניון חכם יותר, שישפר את תהליכי העבודה ויעלה את רמת הפרודוקטיביות. מדובר על דרך מעולה לחסוך בכוח אדם, דבר שכמובן יאפשר לכם לצמצם בעלויות מיותרות. במקום לשלם על עובד שישב בכניסה לחניון ויפתח את המחסום למנויים, או יספק כרטיסי חניה ללקוחות מזדמנים, תוכלו להסתמך על מערכת LPR, שתזהה את לוחית הרישוי של הרכב ותפתח את המחסום באופן עצמאי. מדובר על מערכת מתקדמת ומשוכללת, המאפשרת עבודה מהירה יותר ומונעת את התורים המוכרים בכניסה או ביציאה מהחניון. מערכת מסוג זה יכולה להתאים לכל סוגי החניונים, החל מחניון השייך לבניין משרדים או בניין מגורים ועד לחניון במרכז מסחרי.

מערכת LPR – הפתרון המושלם לחיסכון בהוצאות

מערכת LPR נועדה לזהות את לוחיות הזיהוי של כל הרכבים הנכנסים והיוצאים מהחניון, על מנת לספק תמונה ברורה ועדכנית של מצב התפוסה במקום. המערכת מאפשרת להפיק דוחות שונים, דבר שיכול לסייע לכם להסיק מסקנות, שיגבירו את רמת הפרודוקטיביות. כמו כן, המערכת מאפשרת לפתוח את המחסום באופן אוטומטי, ברגע שהמצלמת LPR מזהה לוחית רישוי השמורה במאגר הנתונים. מדובר על לוחיות רישוי השייכות למנויי החניון, המסוגלים להיכנס ולצאת ממנו באופן חופשי. לעומת זאת, במידה ומדובר על רכב שאינו מחזיק במנוי, המערכת תפיק עבורו כרטיס חניה חד פעמי. ביציאה מהחניון המערכת תחשב באופן אוטומטי את זמן השהייה של הרכב ותחייב אותו בהתאם. הדבר מונע וויכוחים מיותרים, טעויות אנוש ואי הבנות, מאחר והכל נעשה באופן ממוחשב ומדויק. 

כמה כסך ניתן לחסוך עם מערכת LPR?

מערכת LPR תהיה מושלמת לכל סוגי החניונים, מאחר והיא מאפשרת לייעל את העבודה, לשפר את חווית הלקוח ולחסוך בהוצאות מיותרות על כוח אדם. אם בעבר היה צורך לשלם משכורת לעובד שיבדוק את לוחיות הרישוי של הרכבים וישווה אותן לרשימת המנויים, היום המערכת מבצעת את העבודה בצורה יעילה, מהירה ומדויקת יותר. הדבר חוסך לכם משכורת חודשית של שלושה- ארבעה עובדים לפחות, במידה ומדובר על חניון שעובד 24 שעות ביממה. כמו כן, יש לזכור כי המערכת חוסכת לכם גם את התשלומים הסוציאליים השונים, כגון תשלומי ביטוח לאומי ופנסיה, שתאלצו לשלם לכל עובד. מעבר לכך, יש לזכור כי המערכת משפרת את המוניטין של החניון ומבטיחה לכם לקוחות מרוצים ושבעי רצון.

אנו בחברת טופליין נשמח לספק לכם מערכת LPR ברמה הגבוהה ביותר, המתאימה באופן מושלם לצרכים שלכם. אנו מחזיקים בוותק וניסיון של שני עשורים בתחום של אבטחה טכנולוגית ובקרות כניסה ונשמח לספק לכם ייעוץ מקצועי, במטרה להתאים את הפתרון המושלם ביותר עבורכם. אנו דואגים להישאר מעודכנים בכל החידושים השונים בתחום, במטרה לספק לכם את המוצרים האיכותיים והיעילים ביותר. למידע נוסף ולביצוע הזמנות, צרו קשר!