הכירו את טופ ליין – פתרונות חניה מתקדמים

פתרונות חנייה - ניהול חניונים

פתרונות החניה המתקדמים שלנו יכולים לתרום המון לרווחיות ולהתנהלות השוטפת של החניון שלכם.

מדובר על מערכות מתקדמות, שיאפשרו לכם התנהלות אוטומטית, ללא שום חשש מטעויות אנוש. זוהי דרך מעולה לחסוך בהוצאות על כוח אדם, מאחר והמערכות שלנו יעשו את כל העבודה עבורכם.

מערכת ניהול החניונים שלנו- MYPARK מותאמת לכל סוגי החניונים והיא מבוססת על טכנולוגיית LPR.

תוכלו לבחור בין 4 מודולים שונים, במטרה לספק את הפתרון המושלם לחניון שלכם.

פתרונות חניה מתקדמים של טופ ליין – נעים להכיר!

  • מודול חניה בתשלום – הפתרון המושלם המבוסס על מצלמות LPR, המאפשרות זיהוי לוחיות הרישוי של הרכב. המצלמה מזהה את לוחית הרישוי של הרכב, הנתונים מצטלבים עם מאגר המידע המכיל את מספרי הזיהוי של המנויים והשער נפתח באופן אוטומטי, במידה וקיימת התאמה בין הנתונים. במידה והרכב אינו מנוי, הנהג ינפיק לעצמו כרטיס חניה. המערכת מתעדת את זמן הכניסה וזמן היציאה של הרכב, על מנת לחשב באופן מדויק את זמן החניה ואת הסכום לתשלום. יש לציין כי מדובר על פעולות שאורכות שניות בודדות בלבד, דבר שמונע היווצרות של תורים בכניסה או ביציאה מהחניון ומונע טעויות אנוש או ניסיונות להתחמק מתשלום.

     

  • מודול ניהול חניון – המערכת מבוססת על מצלמות LPR, המאפשרות לאשר כניסה ויציאה של רכבים המנויים בחניון. המערכת מתממשקת בקלות לתוכנות קיימות ומאפשרת להפיק דוחות, לנהל תפוסה אוטומטית, להקצות חניות וכמובן להגדיר מנויים.

     

  • מודול LPR עצמאית – המערכת מאפשרת לזהות את לוחיות הרישוי של הרכבים שמגיעים למחסום ומאפשרת את פתיחתו, ללא שום צורך במחשב. המצלמה מחוברת באמצעות אינטרנט קווי או סלולרי, בהתאם לתנאים בשטח. ניתן להזין את מספרי הרכב המורשים להיכנס באמצעות ממשק WEB. מדובר על ממשק ידידותי ונוח, המאפשר עבודה אינטואיטיבית ופשוטה, ללא שום צורך בידע קודם. המודול מספק פתרון קל ונוח לשליטה על כלי הרכב שנכנסים ויוצאים מהחניון.

     

  • מודול ספירת רכבים – המערכת מאפשרת לספור את הרכבים הנמצאים בחניון בכל רגע נתון ולהציג את כמות המקומות הפנויים. המערכת מתבססת על התקנת גלאי כביש בכניסה וביציאה מהחניון, המחוברים לבקר המכיל תוכנה ייעודית. התוכנה מתעדת כל כניסה ויציאה מהחניון ומציגה את הנתון המתקבל באמצעות שלט לד. השלט מציג את כמות החניות הפנויות במקום בכל רגע נתון. ניתן לשלב את המערכת עם בקרת כניסה, המבוססת על מצלמות LPR.

אנו בחברת טופ ליין מערכות אבטחה נשמח לספק לכם מבחר רחב של פתרונות חניה מתקדמים.

אנו מחזיקים בוותק וניסיון של שני עשורים בתחום ונשמח להתאים את הפתרון האידיאלי ביותר לצרכי החניון שלכם.

אצלנו תמצאו את המערכות המתקדמות ביותר, המבוססות על הטכנולוגיה המובילה ביותר בתחום. אנו מקפידים על יחס אישי ותודעת שירות בלתי מתפשרת, במטרה להבטיח לכם את השירות האמין והמקצועי ביותר. צרו קשר!