חניון חכם- ניהול חניון אופטימלי

חניון חכם - ניהול חניון אופטימלי

אין ספק כי חניון חכם הפך לאחד הטרנדים החמים ביותר בתחום, מאחר ורוב הלקוחות יעדיפו להשתמש בשירותיו של חניון חכם, על פני חניון רגיל.

מאחר וכולנו רגילים לקבל שירות מהיר ומקצועי, רוב האנשים לא יעריכו את העמידה הארוכה והמתישה בתור בכניסה או ביציאה מהחניון. לכן ברוב המקרים, לקוחות אלו יעדיפו לעבור למתחרים שלכם, שטרחו להתקין את כל המערכות של חניון חכם.

מדובר על מערכות מתקדמות ויעילות, המשפרות באופן מהותי את חווית הלקוח ומאפשרות התנהלות יעילה, מהירה ונעימה יותר.

מעבר לכך, חשוב לציין כי מדובר על השקעה לטווח הארוך, מאחר ומערכות מסוג זה יאפשרו לכם לחסוך בכוח אדם וכמובן להימנע מטעויות אנוש.

במקום להחזיק בעובד שיישב בכניסה לחניון 24/7 ויבדוק את לוחיות הרישוי של הרכבים הנכנסים, תוכלו להיעזר במערכת מתקדמת, שתעשה את העבודה בצורה מהירה ויעילה יותר. הדבר יחסוך בעובדים אנושיים ויבטיח עבודה פרודוקטיבית יותר.

חניון חכם – מה זה בעצם אומר?

היום ניתן למצוא מגוון רחב של מערכות חניון חכם, שנועדו להקל על העבודה השוטפת ולמנוע טעויות אנוש, העלולות לפגוע ברווחיות של החניון.

מערכות מסוג זה מאפשרות לנהל את החניון באופן אוטומטי, ללא שום צורך במגע יד אדם. למשל, מצלמות LPR המותקנות בכניסה וביציאה מהחניון מאפשרות לזהות את לוחית הרישוי של הרכבים הנכנסים.

המידע מוצלב עם מאגר הנתונים המצוי במערכת, המכיל את לוחיות הרישוי של המנויים. כתוצאה מכך, המערכת תפתח את המחסום ותאפשר את כניסת הרכב, במידה ומדובר על מנוי.

לעומת זאת, אם מדובר על לקוח חד פעמי, המערכת תנפיק עבורו כרטיס חניה, שישמש אותו לתשלום ביציאה מהחניון. הדבר מונע טעויות בזיהוי לוחיות הרישוי, טענות שווא של הנהגים לגבי זמן השהייה שלהם בחניון ועומס יתר בכניסה או ביציאה, מאחר והמערכת עובדת בצורה מהירה ומדויקת יותר מכל עובד אנושי.

חניון חכם – כל היתרונות

מעבר לשיפור משמעותי בחוויית הלקוח וצמצום האובדן העסקי כתוצאה מטעויות אנוש, החניון החכם יוכל לספק לכם יתרונות רבים נוספים.

המערכת מאפשרת לבצע בקרה ומעקב אחר הרכבים שנכנסו ויצאו מהחניון, על מנת לדעת בכל רגע נתון את כמות הרכבים בתוך החניון וכמות המקומות הפנויים.

הדבר מאפשר למנוע כניסה של רכבים לחניון מלא וכמובן הקצאת מקומות שמורים עבור העובדים, הדיירים או המנויים במקום.

מעבר לכך, המערכת מאפשרת להפיק דוחות עדכניים, במטרה ללמוד על דפוסי החניה של הלקוחות והפקת לקחים ומסקנות לעתיד.

בנוסף לכך, תוכלו לבדוק בקלות את שעת הכניסה והיציאה של כל רכב וכמובן למנוע ניסיונות של לקוחות להימנע מתשלום.

אנו בחברת טופליין מערכות אבטחה נשמח לספק לכם מערכת חניון חכם ברמה הגבוהה ביותר. אנו משתמשים בטכנולוגיה המתקדמת והמובילה ביותר, במטרה להבטיח לכם את המוצר האיכותי ביותר בתחום. לקבלת מידע נוסף, צרו קשר!