תכירו את התפקידים החדשים בעולם החניונים: אין שומר, אז מה כן יש?

התפקידים החדשים בעולם החניונים

אם בעבר כל מי שנכנס לחניון נאלץ להמתין בתור הארוך בכניסה וכמובן לחפש אחר מקום חניה פנוי, מתוך הידיעה כי ייתכן כי החניון מלא ואין בכלל חניה, הרי שהיום הכול נראה שונה לחלוטין.

באמצעות שימוש במערכת מתקדמת ומשוכללת, כל אחד יכול לשדרג את החניון שלו ולשפר משמעותית את חווית הלקוח.

כל לקוח יעדיף להיכנס לחניון ללא תור, לדעת בוודאות את כמות המקומות הפנויים העומדים לרשותו ולא להסתבך בחישוב דמי החניה.

מערכת מתקדמת המיועדת לניהול של חניון חכם מחליפה את השומר של פעם ומאפשרת לכם לחסוך בהוצאות מיותרות.

במקום לשלם את השכר של השומר ואת כל התנאים הסוציאליים שלו, תוכלו להשקיע במערכת וליהנות מחיסכון בהוצאות, לצד שיפור משמעותי ברמת הרווחיות.

מערכת חכמה לניהול חניון – תחליף לתפקידים הישנים בעולם החניונים

חניון חכם נחשב היום לחלק בלתי נפרד מהעידן המודרני, מאחר ואף אחד אינו מעוניין להתווכח עם השומר בחניון לגבי זמן ההגעה שלו לחניון או לגבי המחיר שיש לשלם עבור החניה.

באמצעות מערכת חניה חכמה תוכלו לחסוך את כל הקונפליקטים המיותרים ולשפר משמעותית את חווית הלקוח. המערכת עובדת הרבה יותר מהר והרבה יותר מדויק מכל שומר, דבר שמבטיח עבודה פרודוקטיבית יותר ומונע טעויות אנוש.

המערכת מונעת את תור הרכבים בכניסה או ביציאה מהחניון, מאחר וכל נהג שאינו מנוי מקבל כרטיס בהיכנסו לחניון.

המערכת מחשבת במהירות את זמן השהייה שלו וקובעת את מחיר החניה בהתאם לכך. הנהג יכול לשלם באמצעות המכונה ביציאה מהחניון ובכך לחסוך וויכוחים מיותרים ובזבוז זמן יקר.

מצד שני, המערכת מסוגלת לזהות את המנויים בחניון, באמצעות שימוש במצלמות LPR, המזהות את לוחית הרישוי של הרכבים.

ברגע שמנוי נכנס או יוצא מהחניון, המערכת תפתח עבורו את המחסום באופן אוטומטי ותייעל משמעותית את ההתנהלות השוטפת.

חניון חכם – כל היתרונות

אחד היתרונות המשמעותיים ביותר של החניון החכם הוא יעילות העבודה. כל לקוח יעדיף לקבל שירות מהיר ויעיל יותר, לכן מדובר על יתרון משמעותי על פני המתחרים.

כמו כן, החניון החכם יאפשר לכם לחסוך בהוצאות על עובדים, מאחר והמערכת עובדת באופן אוטומטי ומונעת טעויות אנוש או חוסר תשומת לב.

בעוד שהשומר עלול להתבלבל בחישוב דמי החניה, או לחילופין, להתעכב בזיהוי המנויים, המערכת מצליבה את לוחית הרישוי של הרכב עם מאגר הנתונים שלה ופותחת את המחסום באופן אוטומטי.

כמו כן, המערכת מבצעת בקרה ומעקב אחר הרכבים שנכנסו לחניון והיא סופרת את כמות מקומות החניה הפנויים שנותרו בכל רגע נתון. הדבר מסייע במניעת עומס יתר ובהכנסת רכבים כשהחניון מלא.

אנו בחברת טופליין מערכות אבטחה נשמח לספק לכם מערכת חכמה ויעילה לניהול החניון שלכם. המערכת שלנו מבוססת על הטכנולוגיה המתקדמת ביותר בתחום, במטרה להבטיח לכם מוצר איכותי ואמין. למידע נוסף, צרו קשר!