מצלמות Hikvision – מצלמות אבטחה איכותיות

מצלמות Hikvision

אין ספק כי מצלמות Hikvision נחשבות למצלמות האיכותיות והמקצועיות ביותר בתחום מצלמות האבטחה במעגל סגור. מדובר על אחת מיצרניות המצלמות הגדולות ביותר, הידועה בוותק, בניסיון ובאיכות הגבוהה שלה. ניתן היום למצוא בשוק מגוון רחב של מצלמות Hikvision שונות, היכולות לשמש אתכם למגוון רחב של שימושים שונים. ניתן למשל ליהנות ממצלמות אבטחה IP מגה פיקסל, הכוללות מצלמות כיפה חסכוניות ועד מצלמות PTZ בעלות ביצועים מעולים. מצלמות אלו נהנות מרזולוציה גבוהה במיוחד וממוניטין מעולה.

אנו בחברת טופליין מערכות אבטחה נשמח לספק לכם מצלמות Hikvision לצורך חניה בתשלום בנוסף למצלמת ה-LPR שלנו. אנו מחזיקים בוותק וניסיון של כמעט שני עשורים בתחום ונשמח לסייע לכם להפוך את החניון שלכם ליעיל, חסכוני וחכם יותר. אנו דואגים להתעדכן בטכנולוגיות החדשות ביותר, על מנת להבטיח לכם את המוצרים היעילים והאיכותיים ביותר בשוק. 

מצלמות Hikvision – מה כדאי לדעת בנושא?

קודם כל, חשוב להבין כי מצלמות היקוויז'ן נחשבות בכל הפרמטרים למצלמות האיכותיות והמקצועיות ביותר, שיבטיחו לכם רזולוציה גבוהה ותמונה ברורה וחדה יותר. הדבר נכון לגבי כל סוגי המצלמות של המותג, מאחר ומצלמות הקופסא שלה למשל, ידועות ברגישות נמוכה במיוחד לאור. כמו כן, ניתן למצוא מצלמות כיפה איכותיות של המותג, המותאמות הן לשימוש פנימי והן לשימוש חיצוני. רבים בוחרים לרכוש את מצלמות הכיפה הזעירות, הנחשבות לקטנות וחסכוניות וניתנות להתקנה בכל מקום, מבלי לבלוט ומבלי למשוך את העין. כמו כן, כדאי להכיר את מצלמות הצינור המיועדות לשימוש חיצוני פשוט או מצלמות PTZ המאפשרות שימוש פנימי או חיצוני ברמה הגבוהה ביותר. אחד השימושים המרכזיים ביותר של מצלמות Hikvision, הוא שימוש במערכות של חנייה בתשלום בחניונים השונים. מדובר על מערכת המאפשרת לצלם את לוחית הזיהוי של הרכב, לזהות את המספר ולהשוות אותו למספרי הרכבים המורשים להיכנס לחניון. נהוג להשתמש במצלמות של המותג, בזכות האמינות והעמידות הגבוהה שלהן. קראו עוד על תוכנה לזיהוי מספר רכב.

מצלמות hikvision

כל מה שמעולם לא סיפרו לכם על מצלמות Hikvision

מצלמות כיפה IP של Hikvision נחשבות לנפוצות במיוחד, מאחר וניתן להשתמש בהן לשימוש פנימי וחיצוני. כל אחד יכול לבחור את הרזולוציה המתאימה עבורו, בהתאם לאופי השימוש ולרמת החדות הנדרשת של התמונה. כמו כן, ניתן לבחור להשתמש בתאורה תת אדומה, על מנת לאפשר צילום איכותי בתנאי חושך. בנוסף לכך, המצלמות מאפשרות טווח דינאמי רחב, לצד זום רחוב ועדשת מיקוד אוטומטית. ניתן להתקין את המצלמות בקלות ובמהירות, מאחר והזום הרחוק עם עדשת המיקוד, מאפשרים לכוון את המצלמה באופן ידני לשטח הצילום הרלוונטי עבורכם. לאחר מכן, ניתן להשתמש במחשב על מנת למקד את העדשה ולהתקרב או להתרחק. מדובר על יתרון משמעותי, המאפשר לחסוך לא מעט זמן והתעסקות.

אנו בחברת טופליין מערכות אבטחה נשמח לספק לכם מצלמות היקוויז'ן לצורך הפעלת חניה בתשלום באופן נוח ויעיל.

למידע נוסף ולהצעת מחיר, התקשרו עכשיו או השאירו פרטים.