מערכת לזיהוי לוחיות רישוי לחניון לייעול החניון

מערכת לזיהוי לוחיות רישוי לחניון - טופליין

היום ניתן למצוא בכל רחבי הארץ יותר ויותר חניונים המשתמשים במערכת לזיהוי לוחיות רישוי. מדובר על מערכות המבוססות על מצלמות LPR, המשמשות לצורך זיהוי של לוחית הרישוי של הרכב. מערכת לזיהוי לוחיות רישיון לחניון יכולה לתרום המון ליעילות ולרווחיות של כל סוגי החניונים, בין אם מדובר על חניון של בניין משרדים, או לחילופין, חניון של מרכז מסחרי, מרכז רפואי, מפעל, בניין מגורים וכדומה. מערכת מסוג זה מאפשרת לחסוך בהוצאות החניון, מאחר והיא מחליפה את העובד שיושב בכניסה לחניון ואחראי על רישום הרכבים ופתיחת המחסום. לעומת העובד, שנאלץ לעיין ברשימות ארוכות ולאתר את מספרי לוחיות הרישוי של המנויים, המערכת מבצעת את הפעולה בשניות בודדות ופותחת את המחסום באופן אוטומטי ובמינימום טעויות. הדבר חוסך זמן יקר ומשפר את חווית הלקוח.

מערכת לזיהוי לוחיות רישוי לחניון – הדרך האולטימטיבית לייעול החניון שלכם

כל חניון שמעוניין לעמוד בתחרות הקשה שקיימת היום בתחום, חייב לתת את הדעת לחוויית הלקוח. רוב הלקוחות יוותרו על חניונים הפועלים באופן מיושן ואיטי, מאחר והדבר מצריך מהם לעמוד בתורים ארוכים ומייגעים בכניסה וביציאה מהחניון. לעומת זאת, תוכנה לזיהוי לוחיות רישוי מאפשרת לפתוח את המחסום באופן אוטומטי ומקלה משמעותית על העומס. המערכת מזהה את לוחיות הרישוי של המנויים ופותחת ישר את המחסום, ללא שום עיכובים מיותרים. לעומת זאת, משתמשים חד פעמיים מחויבים לקחת כרטיס בכניסה ולשלם ביציאה, כאשר המערכת מחשבת באופן מדויק את זמן השהייה בחניון ואת התשלום הנדרש מכל משתמש. זוהי דרך נפלאה להימנע מטעויות אנוש ומלקוחות המנסים להימנע מתשלום, דבר שכמובן משדרג את הרווחיות שלכם ומונע הפסדים.

מה כדאי לדעת לגבי מערכת לזיהוי לוחיות רישוי לחניון?

מערכת לזיהוי לוחיות רישוי משתמשים במצלמות LPR, המאפשרות לקלוט את לוחית הרישוי של הרכב ולהעביר את הנתונים למערכת ייעודית. במידה ולוחית הרישוי רשומה במערכת כשייכת לאחד המנויים, המחסום ייפתח באופן אוטומטי. המערכת מאפשרת עבודה ללא התערבות אנושית, דבר שמתבטא בעבודה יעילה, מהירה ומדויקת יותר. מצלמות אלו מסוגלות לזהות את לוחיות הרישוי תוך כדי תנועת הרכב, בתאורה בעייתית ובזוויות שונות, כולל לוחיות מלוכלכות ומלאות בוץ. כדאי לדעת כי המערכת מאפשרת לנהל רישום של הרכבים הנמצאים בחניון וליצור דוחות תפוסה בזמן אמת. הדבר מאפשר בקרה ומעקב אחר המתרחש בחניון וכמובן היערכות מראש לשעות העומס הצפויות והקצאת מקומות חניה שמורים במידת הצורך.

אנו בחברת טופליין מערכות אבטחה נשמח לספק לכם מערכת לזיהוי לוחיות רישוי לחניון בסטנדרטים הגבוהים ביותר. אנו מחזיקים בוותק וניסיון של כמעט 20 שנה ומקפידים להתחדש בכל הטכנולוגיה המשוכללת והמובילה ביותר בתחום. ההתמחות שלנו היא באבטחה טכנולוגית ובקרות כניסה ונשמח להתאים עבורכם את הפתרון האידיאלי ביותר לצרכי החניון שלכם. לקבלת ייעוץ ופרטים נוספים, צרו קשר!